KONST / Litografier / Färglitografi 13857535
nr 1385 7535
Werner Pfeiffer
(f. 1937), Tyskland
Färglitografi, Signerad, numrerad 35/80, yttermått inklusive ram: 78x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:38:55
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr